درباره

امین محتوا

مجموعه امین محتوا نام تیم جوانی است که با هدف توسعه علم‌های مدرن و آینده دار تشکیل شده است. این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی و به‌روزی که دارد، با مسیر مشاوره و کوچینگ های هوشمندانه‌ای که در زمینه سئو طراحی کردیم بر این فکر و هدف بودیم تا علوم فعالیت حرفه‌ای و موثر را گسترش دهیم و افراد توانمند برای شغل‌های مدرن برای امروز و فردای کشور بسازیم. افرادی که در دنیای دیجیتال مارکتینگ و تکنولوژی حرفی برای گفتن داشته باشد. در همین راستا مجموعه امین محتوا تا کنون بیش از 200 را به طور مستقیم و غیر مستقیم آموزش و مشاوره داده است.

خدمات ما...

کوچینگ SEO

مشاوره SEO

سئو و بهینه سازی سایت

پلی میان درآمد و آگاهی

امین محتوا، مشتریان و همراهان خود را تا رسیدن به درامد از سایت و بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در امین محتوا تلاش داریم با پیوند زدن مشاوره کوچینگ سئو به مدیران و افراد در بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم.

پروژه های سئو ما

و خدمات کوچینگ سئو به بیش از 50 سایت دیگر...

مراحل آغاز به کار و رشد...

افزایش درآمد

رفته رفته با بزرگتر شدن پروژه های مجموعه امین محتوا شاهد رشد گردش مالی هم بودیم، مفتخریم که با افزایش گردش مالی و درامد میتوانیم به افراد بیشتری کمک کنیم و اشتغال زایی ایجاد کنیم.

افزایش پرسنل

با عمیق تر شدن در این زمینه و با توجه به گستردگی پروژه ها تصمیم به بزرگتر کردن تیم امین محتوا کردم و در حال حاضر این تیم متشکل از 5 جوان پر انرژی و با انگیزه است.

رشد 150 درصدی

بعد از مدت دو سال با رشد 150 درصدی خودم در این بازار مواجه شدم علاوه بر درامدی که داشتم سطح ارتباطات و دانش خودمم بیشتر این مقدار رشد کرد.

شروع فعالیت

سال 1396 بود که وارد دنیای سئو شدم. هدفم از اومدن به این حوزه صرفا جمع آوری کلیک و ایمپرشن نبود من یذره متفاوت تر و با دید مارکتینگی وارد این دنیای جذاب شدم

اعضای تیم
9
مشاوره سئو
120
تجربه کاری
2 +
پروژه سئو
7 +

تیم ما...

ندا مکرمی محتوا نویس
ندا مکرمی محتوا نویس
ندا مکرمی محتوا نویس
ندا مکرمی محتوا نویس
ندا مکرمی محتوا نویس
ندا مکرمی محتوا نویس