درباره

امین محتوا

مجموعه امین محتوا نام تیم جوانی است که با هدف توسعه علم‌های مدرن و آینده دار تشکیل شده است. این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی و به‌روزی که دارد، با مسیر مشاوره و کوچینگ های هوشمندانه‌ای که در زمینه سئو طراحی کردیم بر این فکر و هدف بودیم تا علوم فعالیت حرفه‌ای و موثر را گسترش دهیم و افراد توانمند برای شغل‌های مدرن برای امروز و فردای کشور بسازیم. افرادی که در دنیای دیجیتال مارکتینگ و تکنولوژی حرفی برای گفتن داشته باشد. در همین راستا مجموعه امین محتوا تا کنون بیش از 200 را به طور مستقیم و غیر مستقیم آموزش و مشاوره داده است.

خدمات ما...

کوچینگ SEO

مشاوره SEO

سئو و بهینه سازی سایت

پلی میان درآمد و آگاهی

امین محتوا، مشتریان و همراهان خود را تا رسیدن به درامد از سایت و بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در امین محتوا تلاش داریم با پیوند زدن مشاوره کوچینگ سئو به مدیران و افراد در بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم.

پروژه های سئو ما

و خدمات کوچینگ سئو به بیش از 50 سایت دیگر...

مراحل آغاز به کار و رشد...

افزایش درآمد

رفته رفته با بزرگتر شدن پروژه های مجموعه امین محتوا شاهد رشد گردش مالی هم بودیم، مفتخریم که با افزایش گردش مالی و درامد میتوانیم به افراد بیشتری کمک کنیم و اشتغال زایی ایجاد کنیم.

افزایش پرسنل

با عمیق تر شدن در این زمینه و با توجه به گستردگی پروژه ها تصمیم به بزرگتر کردن تیم امین محتوا کردم و در حال حاضر این تیم متشکل از 5 جوان پر انرژی و با انگیزه است.

رشد 150 درصدی

بعد از مدت دو سال با رشد 150 درصدی خودم در این بازار مواجه شدم علاوه بر درامدی که داشتم سطح ارتباطات و دانش خودمم بیشتر این مقدار رشد کرد.

شروع فعالیت

سال 1396 بود که وارد دنیای سئو شدم. هدفم از اومدن به این حوزه صرفا جمع آوری کلیک و ایمپرشن نبود من یذره متفاوت تر و با دید مارکتینگی وارد این دنیای جذاب شدم

9
اعضای تیم
120
مشاوره سئو
2 +
تجربه کاری
7 +
پروژه سئو

درخواست مشاوره

تیم ما...

ندا مکرمی محتوا نویس
ندا مکرمی محتوا نویس
ندا مکرمی محتوا نویس
ندا مکرمی محتوا نویس
ندا مکرمی محتوا نویس
ندا مکرمی محتوا نویس

دریافت آخرین اخبار و تخفیفات ما ..

با عضویت میتوانید جزء اولین نفراتی باشید که از اخبار و تخفیفات امین محتوا مطلع می شوید.