ما در امین محتوا چگونه به شما کمک میکنیم؟

سئو به عنوان یکی از مهم ترین کانال های بازاریابی آنلاین همواره مورد توجه بزرگترین بیزینس های دنیا بوده. چون با یک استراتژی اصولی و درست سئو و محتوا شما میتوانید فروش و بازدید سایت خود را تا چندین برابر افزایش دهید.

لیست خدمات

خدمات سئو امین محتوا

کمپین ریپورتاژ آگهی

تشکیل و برگزاری کمپین رپورتاژ آگهی موثر و حرفه‌ای، نیازمند تجربه، مهارت و از همه مهمتر خلاقیت است. به روز بودن دانش دیجیتال مارکتینگ و امکان‌سنجی تبلیغات خیلی بیشتر از حد تصور اهمیت دارد.فقط کافی است تارگت و هدف آگهی خود را مشخص کنید.

تبلیغات گوگل Ads

برای اینکه همیشه مقابل چشم مشتریان خود باشید، باید روی تبلیغات گوگل ادز حساب ویژه‌ای باز کنید. گوگل Ads جامعه‌ی هدف خاص کسب و کار شما را مشخص کرده و شما را به آن‌ها معرفی می‌کند. بنابراین رشد سریع و قدرتمندی را از این طریق تجربه می‌کنید.

مشاوره سئو

برای هر کسب‌وکاری که در فضای وب فعالیت دارد، لازم و ضروری است که در صفحه اول سرچ گوگل دیده شود. اما استراتژی، امکانات و شرایط دیده شدن هر کسب و کار برای مخاطب و گوگل متفاوت است. شاید وب‌سایت شما فروشگاهی، خدماتی و یا محتوایی باشد.  

تدوین استراتژی سئو و محتوا

هر وب‌سایتی با هدف مشخصی راه‌اندازی می‌شود. برای رسیدن به این هدف هم نیاز است مسیر آن را از قبل مشخص و بررسی کنیم. تیم امین محتوا تجربه‌ی کافی برای تدوین استراتژی سئو، رسیدن به صفحه اول گوگل و تهیه‌ی محتوای جذاب و موثر را دارد. 

سئو و بهینه سازی سایت

برای بهتر دیده شدن محتوا، خدمات و یا محصولات خود باید حتما از روش‌های ایمن، کاربردی و نتیجه‌بخش استفاده کنید. این روش‌ها نیاز به بررسی و پیاده‌سازی توسط کارشناسان و متخصصان دارند. 

تحلیل سئو سایت

تشکیل و برگزاری کمپین رپورتاژ آگهی موثر و حرفه‌ای، نیازمند تجربه، مهارت و از همه مهمتر خلاقیت است. به روز بودن دانش دیجیتال مارکتینگ و امکان‌سنجی تبلیغات خیلی بیشتر از حد تصور اهمیت دارد. تیم رپورتاژ امین محتوا با تجربه و متخصص است.

تیم سئو

با ما به ارتفاعات جدیدی از موفقیت دست یابید

ما اهدافی را تعین میکنیم که برای کسب و کار شما مفید باشد با تجزیه و تحلیل رقبا،مخاطبان و مهم تر از آن تحقیق کلمه کلیدی و تعین معیار های شما هدف گذاری میکنیم. از طریق این فرآیند دقیق و جامع، ما یک کمپین بازاریابی سفارشی ایجاد می‌کنیم که جنبه‌های مختلف بازاریابی را در چندین پلت‌فرم رسانه‌ای در بر می‌گیرد.

ویژگی ها

ویژگی های امین محتوا

توانایی تجزیه و تحلیل

یک تیم SEO باید بتواند به خوبی با ابزارهای گوگل کار کند، و یکی از این ویژگی هابه دست آوردن داده ها و تجزیه و تحلیل کردن آنها است.

پشت کار داشتن

تیم امین محتوا به صورت مداوم بر روی وبسایت ها کار میکند، که اگر اتفاقی سایت را تهدید کرد، روی سایت تاثیر منفی نگذارد.

تفکر انتقادی

در بهینه سازی سایت ممکن است به علت های مختلفی اتفاقاتی رخ دهد، تیم امین محتوا با تفکراتی که دارد، تحلیل میکند که چرا چنین اتفاقی افتاده و چه اقداماتی میشود انجام داد.

مراحل سئو سایت

ما چیزی بیش از سئو انجام می دهیم

دستاوردها

ما سابقه موفقیت ثابتی داریم

اعضای تیم
10
تجربه کاری
8 +
پروژه سئو
15 +
مشاوره سئو
168
اعضای تیم
1 +
سال تجربه کاری
1 +
پروژه سئو موفق
1 +
مشاوره سئو
1 +

سوالات متداول

سوالات متداول درباره خدمات سئو

شرایط همکاری با تیم امین محتوا چگونه است؟

در مرحله اول سایت شما مورد بررسی قرار میگیرد، مرحله دوم جلسه آنلاین پیشنهادات لازم برای توسعه رشد و هزینه ها خدمت شما اعلام میگردد، مرحله سوم انعقاد قرارداد و شروع همکاری میباشد.
توجه: اگر سایت شما پارامتر های لازم و اولیه را رعایت کرده باشد امکان همکاری وجود دارد. در غیر این صورت جلسه آنلاین و انعقاد قراردادی صورت نخواهد نگرفت!

هزینه های خدمات سئو سایت تیم امین محتوا چگونه است؟

هزینه های سئو سایت با توجه به نیاز و خواسته شما متفاوت میباشد و اعلام هزینه پس از تکمیل فرم نیاز سنجی صورت میگیرد. اما خدمات سئو تیم امین محتوا به صورت دو پکیج VIP و معولی میباشد که هزینه های آن بصورت ماهانه از شما دریافت میشود. برای اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق واتس اپ یا تلگرام با ما در ارتباط باشید.

لینک فرم نیاز سنجی:
https://aminmohtava.com/rfpfourm/

مدت زمان همکاری با تیم امین محتوا چه مقدار است؟

مدت زمان قرارداد همکاری با تیم امین محتوا یک ساله میباشد. نتیجه گرفتن در سئو یک شبه اتفاق نمی افتد و و ما طی این مدت زمان میتوانید نتیجه پایدار و موفقی بگیرید و از سایت خود یک ماشین پولسازی بسازید.

آیا خدمات شما سئو تضمین دارد؟

اگر تمام شرایط و قوانین همکاری با تیم امین محتوا رو بپذیرید میتوانیم با خیال راحت به شما تضمین نتیجه گیری و رسیدن به صفحه اول گوگل بدهیم و در صورت عدم نتیجه گیری هزینه های سئو به شما عودت داده میشود.

نظرات مشتریان

مستقیم از دل مشتریان ما

همین الان با ما در ارتباط باشید

سایت شما نیاز به کمک به دارد، ما همراه شما تا موفقیت پروژه هستیم.

همه چیز در مورد خدمات سئو

سئو بخش بزرگی از دیجیتال مارکتینگ را تشکیل می‌دهد و جایگاه ویژه‌ای در دنیای کسب و کار امروز دارد. در واقع درخواست برای خدمات سئو، طبق آمارهای رسمی موتورهای جستجویی مثل گوگل، روز به روز بیشتر می‌شود. فضای رقابتی موجود در محیط وب باعث شده است در تمام حوزه‌های کاری فرصت فروش و برندسازی محیا باشد. به همین دلیل هم ما در تیم امین محتوا تصمیم گرفتیم بیشتر در مورد این خدمات و نتایجی که با دریافت آن‌ها بدست می‌آورید صحبت کنیم.

خدمات سئو چیست؟

شاید عنوان کردن این سوال کمی سطحی به نظر برسد اما از دید کوچینگ برای موفقیت در هر مسیری باید سه

سوال مهم را حتما مطرح کنیم:

 1. چیستی
 2. چرایی
 3. چگونگی

به همین دلیل هم ما بحث خدمات سئو حرفه ای را با طرح این سوال شروع کردیم. خدمات سئو سایت، شامل تمام خدماتی می‌شود که به بهینه‌سازی موتورهای جستجو کمک می‌کنند. یعنی کمک می‌کنند که بازدید و ترافیک ارگانیک ( ترافیک رایگان) وب‌سایت افزایش داشته باشد.

این خدمات شامل سئو داخلی، سئو خارجی و تکنیکال می‌شود. هر کدام از این بخش‌ها جزئیات خاص خود را دارند اما در نهایت هر سه مورد مثل چرخ‌دنده کنار هم قرار می‌گیرند و موتور سئو را راه می‌اندازند. وظیفه یک تیم سئو حرفه‌ای این است که اگر مسئولیت پیشرفت و بهبود هر بخش را به عهده می‌گیرند، بتوانند استراتژی و عملکرد درستی در برابر تعهدات خود داشته باشند.

چرا خدمات سئو اهمیت دارد؟

همه‌ی کسب و کارهایی که وب‌سایت دارند باید از یک کارشناس سئو کمک بگیرند تا سرمایه خود را به صورت هدفمند برای افزایش بازدید و فروش صرف کنند. شما با کمک گرفتن از یک تیم سئو حرفه‌ای می‌توانید تا حد زیادی تضمین کنید که صفحات شما در SERP وارد رقابت می‌شوند و حتی در بین 10 صفحه برتر نتایج سرچ قرار بگیرد.

بارها گفته‌ایم که سئو، یک فرآیند است و نیاز به تخصص، مداومت و البته صبر کافی دارد. از طرفی با توجه به اینکه تیم تحقیق و توسعه موتورهای جستجو سالانه صدها آپدیت روی الگوریتم‌ها و دستورالعمل‌های رتبه‌بندی خود اعمال می‌کنند، نمی‌توان گفت که صاحب یک کسب و کار از عهده تمامی بخش‌های این فرآیند بر می‌آید.

در واقع افراد غیر متخصص زمانی برای آپدیت کردن مهارت و دانش خود در مورد سئو ندارند. دقیقا به همین دلیل است که باید از خدمات SEO یک شرکت حرفه‌ای سئو استفاده کنید.

یک کارشناس سئو قوی، مدام در حال مطالعه، بررسی، یادگیری و به‌کارگیری تکنیک‌ها و دستورالعمل‌های جدید است.

نکته دیگر این که اغلب افرادی که در حوزه SEO فعالیت مفید و موثر دارند، اقدام به تیم‌سازی کرده‌اند و قسمت‌های مختلف هر پروژه را به یک فرد متخصص از تیم خود می‌سپارند.

اگر بخواهیم خیلی صادقانه در این مورد صحبت کنیم، باید اعتراف کنیم که یک فرد حرفه‌ای نمی‌تواند همزمان هم کار تولید محتوای شما را انجام دهد، هم محتوا را پابلیش کند، هم لینک‌بیلدینگ انجام دهد، هم UX کار را طراحی کند و هم داده‌ها را مورد بررسی قرار دهد. نمی‌شود با یک دست چند هندوانه بلند کرد ؛ مخصوصا وقتی تعداد پروژه‌ها بیشتر از یک مورد می‌شود. بنابراین اگر به دنبال یک تیم عالی برای ارائه بهترین خدمات سئو هستید، بهتر است رزومه و تخصص تیم و اعضای آن را به خوبی بررسی کنید.

جالب است بدانید که بسیاری از آژانس‌های سئو، بخشی از کار خود را به یک تیم سئو حرفه‌ای دیگر واگذار می‌کنند تا تعامل و نتیجه بهتری دریافت کنند.

مزایای استفاده از خدمات SEO

بیایید با هم چند مورد از مزایا و نتایجی که با استفاده از خدمات سئو بدست می‌آورید را با هم مرور کنیم.

 1. می‌توانید در زمینه‌های تخصصی مثل سئو خارجی، تکنیکال و حتی سئو محلی کمک و استراتژی مفید دریافت کنید.
 2. بخشی از سئو که باید به طور مداوم انجام شود، مثل کیورد ریسرچ، تولید محتوا، لینک سازی و مواردی مثل این‌ها را به افراد متخصص و با مهارت می‌سپارید.
 3. با گزارش‌های دقیقی که از هر بخش دریافت می‌کنید، می‌توانید نظارت دقیق‌تری روی عملکرد سایت و تیم خود داشته باشید.
 4. نرخ بازگشت سرمایه و وضعیت رتبه‌بندی سایت شما کاملا شفاف و قابل پیش‌بینی خواهد بود.

اما به طور کلی، وجود یک تیم سئو به شما کمک می‌کند تا استراتژی سئو هدفمندی داشته باشید و به راحتی بتوانید عملکرد سرچ ارگانیک خود را پیگیری کنید. حتی کمپین‌های تبلیغاتی شما هم موفق‌تر و با بازدهی بیشتری برگزار می‌شوند. اما مهمترین مزیت این سیستم، بدست آوردن زمان بیشتر در طول روز برای تمرکز روی پروژه‌ها و بخش‌هایی از کار است که شخص شما باید توجه بیشتری روی آن‌ها داشته باشید.

انواع خدمات سئو

خود سئو گستردگی بسیار زیادی دارد، پس به طبع خدمات آن هم می‌تواند پیچیدگی و جزئیات خاص خود را داشته باشد. تیم امین محتوا با بررسی و کارکردن روی بیش از 500 پروژه‌ی SEO، بهترین پکیج‌های ممکن را در این حوزه آماده کرده است.

با توجه به تجربیات ما، برای دریافت خدمات سئو لاکچری و تضمینی، دسته‌بندی زیر بسیار قابل قبول و قابل برنامه‌ریزی است. یعنی با برون‌سپری هر بخش آن، می‌توانید به راحتی روی بخش‌های دیگر سرمایه‌گذاری کنید.

1.      کمپین رپورتاژ آگهی

با بررسی خیلی کوتاه و سریع رپورتاژهای موجود در فضای وب کاملا متوجه می‌شوید که چه حجمی از سرمایه صرف انتشار آگهی‌های غیرمرتبط و بی‌هدف شده است. دیدن آگهی مربوط به یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی در یک صفحه تخصصی اخبار سیاسی، مسیر اشتباه و پرهزینه‌ای برای دریافت مشتری است.

یادتان باشد که خدمات دریافتی شما در این خصوص باید از سمت تیمی باشد که تجربه، دانش، مهارت و خلاقیت کافی برای قلاب کردن مخاطب را داشته باشند. البته خود شما هم باید هدف آگهی را به طور شفاف مشخص کنید.

2.      تبلیغات گوگل Ads

شاید گوگل Ads را نقطه مقابل سئو و هدف از انجام سئو بدانید، اما در واقعیت، هر دو به هم وابستگی دارند و باید بعد از مدتی از هر دو استفاده کنید تا بهترین جایگاه را در SERP داشته باشید. در واقع تبلیغات در پلتفرم‌های خود گوگل کمک می‌کند شما بخش بزرگی از برندینگ خود را تضمین شده ببینید.

فقط باید کاملا حساب شده و با استراتژی از این پلتفرم استفاده کنید. یک تیم سئو حرفه‌ای به شما کمک می‌کند تا جامعه‌‌ی هدف کسب و کار خودتان را مشخص کنید و به صورت کاملا دقیق برای آن‌ها تولید محتوا و تبلیغات کنید.

3.      مشاوره سئو

چه باور کنید و چه نکنید، بهترین شرکت سئو هم برای پیشبرد سریع‌تر اهداف تجاری خود، از یک مشاور سئو کمک می‌گیرد. یعنی حتی افراد با تجربه هم نیاز به دریافت آخرین اطلاعات و استراتژی‌های جدید برای عبور از چالش‌های خود دارند. پس طبیعی است که ادعا کنیم صاحبان کسب و کارهای آنلاین حتما باید از این بخش خدمات SEO استفاده کنند.

یک مشاور سئو حرفه‌ای به شما کمک می‌کند:

 • استراتژی درستی داشته باشید
 • از امکانات و ابزارهای آنالیز به خوبی استفاده کنید
 • از چالش‌های سئو به راحتی و بدون نگرانی عبور کنید
 • هزینه‌های اضافی کار را کاهش دهید

4.      تدوین استراتژی سئو و محتوا

سئو به محتوا وابسته است و نمی‌توانیم این دو را جدا از هم در نظر بگیریم. در واقع اهداف سئو شما، مسیر تولید محتوا را مشخص می‌کند و محتوای شما وضعیت موجود سئو شما را تغییر می‌دهد. پس باید کار آماده‌سازی استراتژی و تولید محتوای خود را به بهترین تیم سئو واگذار کنید.

استراتژی سئو شما باید دقیق، به‌روز، شفاف و کاملا رقابتی باشد. محتوای صفحات شما هم باید خلاقانه، جدید، جذاب و کاربردی باشد تا ترافیک بیشتری دریافت کنید. تمام این موارد را فقط می‌توانید با دریافت خدمات سئو مناسب محقق کنید.

5.      سئو و بهینه‌سازی سایت

دنیای سئو پر از کارشناسان نابلدی شده است که می‌خواهند هوش مصنوعی گوگل را دور بزنند. یادتان باشد که

“مطمئن‌ترین و بهترین راه برای کسب رتبه اول در SERP، استفاده از تکنیک‌های کلاه سفید سئو است.”

کار سئو سایت خود را به تیمی بسپارید که تضمین می‌کنند تکنیک‌های ایمن و قانونی را برای سایت شما به کار می‌گیرند. یک کارشناس ماهر، کسی است که روی تمام بخش‌های سئو داخلی، خارجی و تکنیکال تسلط دارد و می‌تواند استراتژی شخصی‌سازی شده را برای سایت شما طراحی و اجرا کند.

6.      تحلیل سئو سایت

خدمات سئو سایت باید شامل تحلیل سئو و عملکرد تیم باشد. استفاده از ابزارهای حرفه‌ای و رصد منظم تمام بخش‌های بهینه‌سازی موتور جستجو، نیاز به تخصص و تجربه دارد. تحلیل و آنالیز درست داده‌ها تاثیر زیادی روی کمپین سئو و کمپین‌های تبلیغاتی سایت شما دارد، پس اصلا از آن غافل نشوید.

نکته پایانی

اساس دسته‌بندی هر پکیج، ارتباط بخش‌های مختلف با هم و اثرگذاری روی دیگر بخش‌های SEO است. به عنوان مثال، اگر با یک شرکت سئو، قراردادی ببندید که صرفا روی تولید محتوا تمرکز دارد و استراتژی سئو داخلی  و محتوا را فرد دیگری انجام دهد، به احتمال زیاد باید برای هماهنگ کردن این دو بخش چندین برابر حالت عادی هزینه و زمان صرف کنید. به همین دلیل باید توجه ویژه‌ای روی نحوه دریافت خدمات سئو و شرایط کار تیم داشته باشید.

آخرین مقالات